Недільний дитячий тенісний турнір

Недільний турнір наВосході проходив виключно у дитячому та тінейджерському форматі! Першими стартанули діти до 12-ти років одиночка та пара тінейджери! Далі приєдналися наймолодші спортсмени – малюки від 4 до 6-ти років вони грали початковий рівень змагань – “Червоний м’яч”! Малята вчилися рахувати, проводити жеребкування перед грою і в дружній обстановці дуже душевно підтримували одне одного!

В результаті всі пішли додому щасливі та задоволені, дізналися багато нового та головне – отримали призи, грамоти та медальки!

У тінейджерів інтрига зберігалася до останнього матчу і в результаті три пари набрали однакову кількість очок і суддівській бригаді довелося вважати різницю в геймах! 3-е місце посіли Тімоніна Катя та Качанов Влад, 2-е місце – Маліков Гліб та Борсук Мирон та переможцями турніру стали Демура Данил та Азрельян Дмитро! Сіди дітей до 12-ти років, які грали впереміш і хлопчики і дівчатка, з метою підвищення майстерності та набуття ігрового досвіду – Малу Олімпійську Медаль виграв Філатьєв Назар, 3-те місце – Лисюк Родіон, 2-е місце посіла єдина прорвалась у призери 8 -Ми літня дівчинка – Шипа Аня та переможцем турніру став Дінець Андрій, підтвердивши свій титул у 3-й раз!

Вітаємо всіх призерів та переможців з успішним закінченням турніру! Бажаємо всім добрих тренувань і до нових зустрічей! Найближчої неділі плануємо проводити турнір у форматах: 1) Чоловіча пара; 2) Мікст.