Команда Кам’янської Тенісної Ліги була в Дніпрі на командному турнірі проти «Восходу» 🎾🔥
Це був день справжніх емоцій, напружених матчів та красивого тенісу. На корті – боротьба за кожен м’яч, підтримка команди та неймовірна атмосфера 💛
За підсумками зустрічі перемогу здобула команда «Восходу» з рахунком – 38:27 👏
І це лише початок… Вже 9.08 нас чекає матч-відповідь, де приймаючою стороною буде KTL 🎾
Готуємось. Буде ще голосніше, ще емоційніше і ще сильніше!



























































































Залишити відповідь