Команда Кам’янської Тенісної Ліги була в Дніпрі на командному турнірі проти «Восходу» 🎾🔥

Це був день справжніх емоцій, напружених матчів та красивого тенісу. На корті – боротьба за кожен м’яч, підтримка команди та неймовірна атмосфера 💛

За підсумками зустрічі перемогу здобула команда «Восходу» з рахунком – 38:27 👏

І це лише початок… Вже 9.08 нас чекає матч-відповідь, де приймаючою стороною буде KTL 🎾

Готуємось. Буде ще голосніше, ще емоційніше і ще сильніше!

НОВИНИ

Залишити відповідь